CK Akdeniz’den web şube hizmeti

ANTALYA, (DHA) – CK Enerji Akdeniz Elektrik, abonelerinin online işlem yapmaları için ‘web şube’sini yeniledi. Elektrik aboneliğine ait tüm işlemler ‘www.websube.ckakdeniz.com.tr’ internet adresi üzerinden yapılacak.
CK Enerji Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli, CK Enerji Akdeniz Elektrik’in ‘web şube’sini yenileyerek yeni ve devir abonelik dahil birçok işlemi aynı çatı altında topladıklarını söyledi. Elektrik aboneliğine ait tüm işlemlerin online gerçekleştirilebileceğini kaydeden Erol Değerli,
yenilenen web şubeyi kullanmak için abonelerin ‘websube.ckakdeniz.com.tr’ linkine girerek T.C. kimlik numarası ve kendi belirledikleri şifre ile kayıt olmalarının yeterli olduğunu ifade etti.
Şirket olarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak, onlara zaman kazandırmak istediklerini kaydeden Erol Değerli, “Çünkü zamanın kıymetini biliyoruz. Yeni web şubemizle bir kişiye ait birden fazla abonelik olsa da hepsi için ayrı ayrı giriş yapmadan, tek bir hesap üzerinden tüm abonelikleri görüp işlem yapmak mümkün. Son olarak yeni ve devir abonelik başvurularını da online sistem üzerine taşıdık. Şubeye gelmek için vakti olmayan ve abonelik başvurusunu online yapan müşterilerimizin sözleşmelerini kurye ile adreslerine gönderiyoruz. Bu adımla birlikte müşterilerimiz artık aboneliklerine ait tüm işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde internet üzerinden yapabiliyor” dedi.
NELER YAPILABİLİYOR?
CK Enerji Akdeniz Elektrik’in yenilenen web şubesinde tüm aboneliklerin tek bir hesaptan yönetilmesi dışında online olarak yapılan işlemler:
“Fatura borç durumunu görüntüleme ve fatura ödeme, fatura ödemesini anlaşmalı bankaların kredi kartlarıyla 9 taksite kadar, vadelere bölme, geçmiş 1 yıla ait fatura dökümünü görme, geçmiş ödemeleri inceleme, geçmişe ait tüketimleri görerek analiz edebilme, yeni ve devir abonelik başvurularını online olarak yapabilme, iletişim bilgileri olmak üzere bilgi güncelleme, tahliye işlemlerini online olarak gerçekleştirme, aboneliği sonlandırma veya başka bir adrese taşınma durumunda yapılacak güvence bedeli iadesini sorgulama.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir